Banner_wagenpark
Nasz zespół Variphone
zawsze gotowy dla ciebie
Banner_3D_printing_01
Kształtowanie nowych pomysłów
z pomocą druku 3D
Banner_measuring_01
Pomiar dźwięku
Strojenie na najwyższym poziomie
previous arrow
next arrow

Veriphone 

bezpieczny i zdrowy słuch

 

Nasz słuch to bardzo złożony i wrażliwy organ, na który powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Ważne znaczenie, które pozwala nam komunikować się, usłyszmy, co nas otacza, czy to język, czy nasza ulubiona muzyka. Ludzki słuch jest niestety bardzo wrażliwy. Wysoki poziom hałasu nie tylko w chwili obecnej niszczy komunikację, ale także ma bezpośredni wpływ na zdrowie ucha. Efektem może być nieodwracalne uszkodzenie słuchu. Utrata słuchu związana z hałasem jest nadal jedną z trzech najczęstszych chorób zawodowych. 

Misja Variphone od 1988 roku została wyraźnie zdefiniowana jako opracowanie szerokiej gamy produktów, które pomogą zwalczać hałas i optymalizować komunikację w hałasie. Od pasywnej ochrony słuchu po profesjonalne, niestandardowe ochraniacze słuchu ze zintegrowaną elektroniką komunikacyjną – naszą uwagę przywiązujemy zawsze do komfortu i ochrony dla naszych klientów. 

Ponieważ nasza działalność rozwija się szybko, nasze praktyki biznesowe pozostają takie same. Wierzymy w jakość, obsługę, życzliwość i zaangażowanie, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci walczyć z hałasem.

 

Historia firmy
Odtwórz wideo